Διάφορες γωνιές της Αμερικής των early 70’s, 80’s, 90’s και της νέας χιλιετίας έχει αποτυπώσει o Davis Cone. Το αποτέλεσμα απλά μοναδικό με τις φωτογραφίες να θυμίζουν ρεαλιστικά έργα τέχνης. Λατρεύοντας τα ταξίδια και τις Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, ο καλλιτέχνης έχει αποτυπώσει διάφορα γνωστά σημεία και όχι μόνο. Τα εντυπωσιακά έργα του μπορείτε να τα δείτε στο προσωπικό του site daviscone.com.
![](https://www.mancodestyle.com/wp-content/uploads/2017/08/ca-18-1286x697-1504005991.jpeg)
![](https://www.mancodestyle.com/wp-content/themes/mancode/img/logo-title-black.png)
![](https://www.mancodestyle.com/wp-content/themes/mancode/img/logo-title-black.png)